Trzy kroki łatwej Radża Jogi

Warsztaty Medytacyjne

Wiele osób we współczesnym świecie poszukujących harmonii i spokoju zwraca się do dawnych praktyk duchowych. Radża Joga jest jedną z najstarszych metod, ale jak bardzo aktualna i istotna we współczesnym świecie. Joga w rzeczywistości oznacza związek lub połączenie. Ale kogo z kim?

Radża Joga przede wszystkim uczy komunikacji, związku z sobą, by być w stanie zarządzać swoimi myślami i uczuciami. Uczy zrozumienia, że czystość i pozytywność jest moją pierwotną naturą, mnie duszy.

Radża Joga nie jest związana z fizycznymi ćwiczeniami i postawami. To sztuka używania właściwie umysłu i intelektu. Jest to sztuka tworzenia pozytywnych myśli i posiadania tylko czystych uczuć dla wszystkich. Jednak oczyszczenie naszych myśli i uczuć jest możliwe tylko wtedy, gdy połączymy je z duchową, najczystszą Istotą, Źródłem, z Bogiem. Jego czysta energia oczyszcza duszę, zmywając wszelkie ślady lęku, niezrozumienia, urazy, odrzucenia … Wtedy dusza staje wypełniona światłem i mocą.

Dzięki jodze z Bogiem znajdziesz wszystkie niezbędne siły duchowe, które pomogą Ci w codziennym życiu. Radża Joga budzi twoją wewnętrzną siłę, ukryty potencjał. Rozwija wewnętrzną stabilność – do tego stopnia, że żaden negatywny wpływ nie może cię kontrolować. Niezależnie od tego, jakie wyzwania i nieprzyjemne sytuacje przyniesie Ci życie, bez względu na to, jak bardzo będzie chciało tobą zachwiać, dzięki sile otrzymanej ze Źródła, pozostaniesz wewnętrznie stabilny, twoje uczucia będą czyste i przyjazne.

W czasie Warsztatów Medytacyjnych będziemy poznawać praktyczne metody budowania i doświadczenia związku z wewnętrznym sobą i ze Źródłem.