Nelli Artienwicz

Od 13 lat dyplomowana nauczycielka tradycyjnej jogi w nurcie Himalaya Tirtha. Doktor nauk ekonomicznych, wykładowca akademicki, autorka, tłumaczka, założycielka ośrodka jogi i medytacji w Gdyni-Orłowie. Prowadzi zajęcia grupowe i sesje indywidualne, a także warsztaty dwudniowe. Już od wielu lat, w każdy czwartek spotyka się z osobami zainteresowanymi jogą, medytacją, duchowym rozwojem, teozofią, zgłębianiem tradycyjnych nauk wschodnich Mędrców i Mistrzów Jogi. Królewska Joga (Radża Joga) to jej pasja, droga i wybór.

Radża Joga pozwala odkryć i doświadczać, jak bardzo mocno psychika, kondycja fizyczna i los człowieka są ze sobą powiązane oraz naucza prostych technik integracji wewnętrznej, głębokiego wyciszenia, wzmacniania siły woli i umysłu oraz kierowania swoim życiem na różnych płaszczyznach. Jest to jedna z 5 ścieżek jogi nauczanych w ramach Sangha Tirtha Himalaya.

Szkoła jogi: http://layah.org/
FB: https://web.facebook.com/raja.yoga.shigatse/
Ośrodek Jogi i Medytacji w Gdyni-Orłowie https://web.facebook.com/joga.i.medytacja.gdynia

„W jodze bardzo lubię to, że stanowi ona niesamowitą skarbnicę praktyk, ćwiczeń i doświadczeń, które wykraczają daleko poza techniczne aspekty asan, czy ćwiczeń oddechowych. Każdy może skorzystać z jogi na tyle, na ile jest otwarty i chętny na zgłębianie kolejnych poziomów praktyki jogicznej. A w trakcie Święta Jogi, w tym roku gorąco zapraszam na poranną medytację wschodzącego słońca – piękną praktykę himalajskich joginów”